26 Kasım 2005 Cumartesi

Yorumluyorum / 7

Fotoğraf: Zeynep Öz

Daha önce http://www.morotesi.com/ adresinde yayınlanan "Yorumluyorum" köşesi bundan sonra bu blogda yer alacaktır. Aşağıdaki "yorum" simgesini tıklayarak, bu resimle ilgili yorumlarınızı ekleyebilirsiniz. Yorumları okumak için ise, (1) yine "yorum" simgesini tıklayabilir, (2) yahut yandaki kolondan "Yorumluyorum / 4" başlığını tıklayarak doğrudan bu sayfaya gelip sayfayı yorumlarıyla birlikte bütün halinde görebilirsiniz. (Dileyen okuyucularımız, kendi çektikleri ve bu köşede yayınlanmasını istedikleri fotoğrafları umsimsek@gmail.com adresine gönderebilirler.)

12 yorum:

AKİF CEMİL dedi ki...

BİRLİK'SİZ BERABERLİK DİRLİKSİZLİKTİR.

faik dedi ki...

Hayvan,konuşmayan bir insan olmadığı gibi,insan da konuşan bir hayvan değildir.

İkrime Ümit dedi ki...

İttihadın izdüşümü Bir'dir.

Mehmed Alacadoğan dedi ki...

Biz sadece fokuz
Varsa hokus fokus
Bizler yokuz
Doğrusak da dokuz.

Biz dobra dobrayız
Ne yılan ne kobrayız.
Sürü halinde yaşarız
Sürünsek te her engeli aşarız.

Arif Davud dedi ki...

İstifade ederiz sudan ve karadan
Böyle yapmış bizi Yaradan.
Herşeyi tabiata verenler
Çekilsinler aradan...

O. NUR dedi ki...

Vahdet yoksa
vahşet vardır.

M.Rasim dedi ki...

Halk'a karışan halka zincir olur,kavîleşir.

devrim dedi ki...

Gaflet uykusunda iken herkes, iki er ayakta. Allah'ın Rahmeti de onlara iniyor. Onlar da diğerleri içinde Allah'a dua ederek bekçilik ediyorlar. Ve arkadaş bunu resimliyor.

Tarık Erkam dedi ki...

Dert daima yol gösterir.

A.Kübra dedi ki...

Bir uyanık,bütün uyuyanları uyandırmaya yeter.

Adsız dedi ki...

NEREDEN GELİR BU HUZUR HALİ MAHLUKATA,AKILLIYIZ DİYE ÖVÜNEN BİZ İNSANLARIN UFACIK MENFAATLER İÇİN IVIR ZIVIR İÇİN GİRDİĞİ BUNALIMLAR YANINDA BU FOTOĞRAF NELER ANLATMAZKİ BİZE
1) BU MAHLUKLARIN GÖZÜMÜZLE GÖRDÜĞÜMÜZ GİBİ NE ELLERİ NE AYAKLARI VAR. 2)BU ACZİYETİN HEMEN YANI BAŞINDA GÖRDÜĞÜMÜZ EMİN OLMA HALİ İLK GÖZÜMÜZE ÇARPAN İKİ ŞEY BUNLAR. BU ACİZ VARLIKLARA BU HUZURU YAŞATAN YA BUNLARIN HERŞEYE HÜKMETTİĞİ İÇİN BUKADAR RAHAT OLDUĞU YAHUT HRER ŞEYİN ONLARA HİZMETKAR EDİLDİĞİDİR.AKLI OLAN OLMAYAN BİRİNCİFİKRİ KABUL ETMEZ OZAMAN İKİNCİSİ Kİ HERŞEYİN BUNLARA BOYUN EĞDİLMİŞ OLMASIDIR. ÇÜNKÜ İÇİNDE YAŞATILDIĞIMIZ KAİNATTA UÇ NOKTALAR İÇİÇEDİR NASIL?GÖKLERİN İHTİŞAMINI GÖRMEK İSTEYEN BİR TARAFINDA FIRTINALAR AĞAÇLRI KOPARIRKEN DİĞER BİR TARAFINDA UÇUP DURAN KELEBEĞİN KANATLARINA BAKSIN.BAL ARISININ GÖZLERİNDE GÜNEŞ SİSTEMİNİN AHENGİNİ SEYRETSİN.EVET GÖRÜLEN ŞEY MUHTEŞEM BİR BİRLİĞİN DESTANIDIR.NETİCE:ELSZ AYAKSIZ FOK BALIĞININ HUZURUNDA BU TARİF AEDİLMEZ RAHATLIĞINDA TESLİM OLMUŞLU HALİNDE SEYREDİLEN TRİLYONLARCA TON SUYDAN MÜTEŞEKKİL DEV OKYANUSLARDAKİ NİZANDIR ONLARI BİR FOK BALIĞININ YARDİMINA KOŞTURULMASIDIR FOK BALIĞINI YAŞATAN .

Adsız dedi ki...

Birarada ne kadar güzel görünüyorlar. Bizim gibi konuşamasalarda, birlikte bir grup halinde anlaştıkları belli oluyor. Allah neler yaratmış. Herşeyi yaratan Allah aklıma geliyor.
Hatice N.