4 Aralık 2005 Pazar

Yorumluyorum / 8


Fotoğraf: Zeynep Öz

Daha önce http://www.morotesi.com/ adresinde yayınlanan "Yorumluyorum" köşesi bundan sonra bu blogda yer alacaktır. Aşağıdaki "yorum" simgesini tıklayarak, bu resimle ilgili yorumlarınızı ekleyebilirsiniz. Yorumları okumak için ise, (1) yine "yorum" simgesini tıklayabilir, (2) yahut yandaki kolondan "Yorumluyorum / 8" başlığını tıklayarak doğrudan bu sayfaya gelip sayfayı yorumlarıyla birlikte bütün halinde görebilirsiniz. (Dileyen okuyucularımız, kendi çektikleri ve bu köşede yayınlanmasını istedikleri fotoğrafları umsimsek@gmail.com adresine gönderebilirler.)

10 yorum:

AKİF CEMİL dedi ki...

AĞIZI VEREN,AZIĞI DA VERMİŞTİR.

İkrime Ümit dedi ki...

Şükür,rızıkların rızkıdır.

Mehmed Alacadoğan dedi ki...

Rızka iştiha ve iştiyak,bir nevi fıtrî şükürdür.-BSN

O. NUR dedi ki...

..belki hayvan alemi de bir daire hükmünde teşkil olunuyor ve nokta-i merkeziyede rızık vaz'edilmiş.-BSN

ibrahim dedi ki...

Büyük olan erkek olsa gerek. Rızkını getirmiş eşininde. Beraber yiyorlar. MaaşAllah hiç ayrılmıyorlar. Ben bunları daha önce de görmüştüm. Küçük önden gidiyordu. Büyük Erkek de ardından. Kafalarını ileri geri sallayarak. Galiba zikr ediyorlardı.

Ölüm var dedi ki...

Bunlar leblebi yiyorlar. Onların rızkına vesile olmak isteyen bir kardeş vermiş olmalı. Allah rızasını güdüyor olmalı o kardeş. Galiba hayvanlarıda seviyordur.

şaird dedi ki...

Hisseleri var başlatmada yeni bir devri
Beklediler hicrete dayelik eden Sevr'i.

faik dedi ki...

Her mahluk her nefes Hu der
Mevlamın Rahmeti bu der.

Adsız dedi ki...

Hayat paylastikca guzellesir.

Adsız dedi ki...

Rezzak olan Allahım vesile kıldığı şeylerle kainatın her zerresinde sürekli bir ihtiyaç karşılar.Rabbim yarattıklarını en fazla düşünen değil mi.Bu tatlı güvercinleri de biri düşünüp beslemek istemişse bu ancak Yaratanın izniyle ve istemesiyle olmuştur.
elif yaşayancan