16 Nisan 2006 Pazar

Yorumluyorum / 23


Fotoğraf: Zekeriya Gür

Aşağıdaki "yorum" yazısını tıklayarak, bu resimle ilgili yorumlarınızı ekleyebilirsiniz. Yorumları okumak için ise, (1) yine "yorum" yazısını tıklayabilir, (2) yahut yandaki kolondan "Yorumluyorum / 23" başlığını tıklayarak doğrudan bu sayfaya gelip sayfayı yorumlarıyla birlikte bütün halinde görebilirsiniz. (Dileyen okuyucularımız, kendi çektikleri ve bu köşede yayınlanmasını istedikleri fotoğrafları umsimsek@gmail.com adresine gönderebilirler.)

6 yorum:

osman avcı dedi ki...

her yerde aynı mana var ,kalbimde yankılanan ses:ebed!...ebed!Denizler ,dağlar...hayata gözlerini açan milyonlarca canlı...ve bir mavi gezegen toz zerresi cismiyle kainatın yanında...herşey binbir dille anlatır Rabbini ve der ki:kendini tatmin edemezsin dünyaile sen ebed için varsın ve sonsuz kıymette yaratıldın öyleyse al oku kainatı bir kitap gbi bir sonsuz muhabbet için...

Arif Davud dedi ki...

"Küllüküm râin ve küllüküm mes'ûlün an râiyyetî."

jülide dedi ki...

Ey çoban!

Yolun pek dar,sürün çok itaatkâr..

Ya biz cadde-i kübrâda ne haldeyiz?

benim dedi ki...

Haber çok ilginçti. 450 civarında koyun uçurumdan atlamış ve 400’ü ölmüştü. Ölmeyenler ise aşağıda ölenlerin üzerine düştükleri için ölmemişlerdi.“Koyun sürüsü” gibi tanımını yeniden tanımlayan bu olayın dünyadaki etkisi büyük oldu. Hemen her yayın organında yer aldı, bu haber.

Sürü uçurumun kenarına gelmiş, bir koyun ileriye doğru hareket etmiş, 15 metrelik uçurumdan uçarak düşmüş ve sonra da diğerleri harekete başlamışlardı.

....

Ya Rab !

Senin yolundan ayırma,ayırma bizleri..

hamiş:Sürüden ayrılanı kurt kapar..

mücrim dedi ki...

hayat aynen bu fotoğraftaki gibi iki yanı sularla kaplı bir patika bu patikanın sonunu getirebilmek için ya kendine peşine takılacağın bi çoban bulacaksın ya da boğulacaksın

AKİF CEMİL dedi ki...

SÜRÜLER,SÜRÜNÜRLER.